چگونه زرنگ تنبل باشیم؟

از راهای ساده ای که معمولا برای توجیه تنبلی استفاده میشه فراموشیه. درسته که  بیشتر وقتا جواب میده  اما اصلا راه خوبی نیست چون به مرور زمان شما رو به یه آدم فراموشکار و کم حافظه تبدیل می کنه.

تنبلی یعنی "من توانایی انجام یه کار رو دارم اما الان نمی خوام که اونو انجام بدم چون اولویت من نیست."  خود فراموشی یا حتی گفتنش برای توجیه انجام ندادن کار یعنی شما انتخاب نکردین که تنبل باشین بلکه  ناخواسته بوده در صورتی که یه تنبل مدیریت داره اما انتخابش انجام ندادن کاره.

خونه مهم ترین محل زندگیه و جاییه که بیشتر وقتتون توی اون سپری می شه پس اهمیت تنبلی و کار نکردن توی خونه کاملا واضحه و نیاز به توضیح اضافی نداره.

نکات مهم

وقتی می تونین یه خونه دار تنبل باشین که به چند نکته مهم توجه کنین

1. هیچ کدوم از کارهای امروز نباید به فردا موکول بشه.
  2.  از قبل برنامه با رعایت اولویت های خودتونو داشته باشین.
  3. هیچ کس نباید بفهمه که چه کاری رو انجام ندادین.
  4. ظاهر مرتب خودتون و خونه رو حفظ کنین.
  5. نباید بقیه اعضا خونواده از کار نکردنتون اذیت بشن و کار به گلگی برسه.

شاید با خوندن این نکته ها فکر کنین که رعایتشون سخته اما به مرور و با مثالایی که بعدها از "خانه داری یک تنبل" میگم متوجه میشین که تمام اینا ترفندای زیرکانه اند.

مثلا کسایی که ماشین لباسشویی یا ماشین ظرفشویی و یا سرخ کن را اختراع کردن. اونا برای موفق بودن تمام این نکات رو رعایت کردن.اصولا اکثر پیشرفتها و اختراع هایی که باعث آرامش وراحتی الانمون هستن محصول تنبلی یه تنبل زرنگن. پس برای تنبل بودن باید زرنگ باشین.

چگونه زرنگ تنبل یاشیم؟

تنبل ,رو ,انجام ,کار ,یه ,تنبلی ,تنبل باشین ,برای توجیه ,به مرور ,و کار ,چگونه زرنگ

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شهردانلود2 رزمی کاران اربطان عوامل موفقیت درتحصیل بتن ریزی کف zycoo - زایکو - قیمت زایکو - سانترال زایکو - تجهیزات شبکه زایکو انواع نمونه سوالات علوم نهم فصل به فصل Steghlal news این لاک پشت فکر رسیدن است :) کانال و گروه تلگرام دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز